رئیس اداره ورزش و جوانان آمل:

اجرای بیش از 60 برنامه هفته تربیت بدنی در آمل/کسب 32 مدال آسیایی و جهانی توسط ورزشکاران آملی در سال98

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۸ / مهر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل از کسب 32 مدال آسیایی و جهانی توسط ورزشکاران آملی در سال 98 خبر داد و گفت: در ورزش قهرمانی توانستیم جایگاه خوبی کسب کنیم که تعدد مدال های برون مرزی نشان این ادعا است.
اجرای بیش از 60 برنامه هفته تربیت بدنی در آمل/کسب 32 مدال آسیایی و جهانی توسط ورزشکاران آملی در سال98
 

اسماعیل پهلوان در گفت و گو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه ورزش تاثیرات مثبتی در جامعه دارد اظهار کرد: با تداخل هفته تربیت بدنی و اربعین حسینی سعی کردیم موضوعات فرهنگی نیز پیوست برنامه های ورزشی قرار دهیم و برنامه های ورزشی، آموزشی و فرهنگی داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه از اهداف ورزش ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه است، گفت: برنامه های معمول را کنار گذاشتیم و به طور ویژه سعی بر افزایش کیفی برنامه ها داریم، تا تاثیرگذارتر ظاهر شویم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل تصریح کرد: بالا رفتن سهم عمومی ورزش در جامعه و ترغیب افراد به ورزش به منظور شور و نشاط در اجتماع از اولویت های اداره ورزش است.

 

وی از کسب 32 مدال آسیایی و جهانی توسط ورزشکاران آملی در ابتدای سال تاکنون خبر داد و تاکید کرد: در ورزش قهرمانی توانستیم جایگاه خوبی کسب کنیم که تعدد مدال های برون مرزی نشان این ادعا است، همچنین از نظر کیفیت نیز سطح خوبی در استان و کشور داریم.

 

 پهلوان به برنامه های هفته تربیت بدنی اشاره کرد وافزود: 44 طرح برنامه ریزی شده است که تا آخر هفته به بیش از 60 برنامه می رسد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل در پایان خاطرنشان کرد: اجرای مسابقات والیبال چهارجانبه با حضور تیم های لیگ برتر، مسابقات فوتسال بانوان، مسابقات استانی بدمینتون، رقابت های ویژه بانوان، کارکنان و... که سعی داشتیم بیشتر به جنبه عمومی بپردازیم و از حالت کلیشه ای خارج کنیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDc1
 

 
کیمیا سامانه