نماینده مردم آمل و لاریجان :

دفاع مقدس به هویت سیاسی ما جایگاه ویژه ای بخشید/دنیا هرگز این حماسه رافراموش نخواهد کرد.

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۶ / مهر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی گفت: سال دفاع مقدس کشور را بیمه کرد، که اگر قرن ها نیز بگذرد همچنان کسی نمی تواند به تجاوز نظامی به کشورمان نگاه کرد.
 دفاع مقدس به هویت سیاسی ما جایگاه ویژه ای بخشید/دنیا هرگز این حماسه رافراموش نخواهد کرد.
 

به گزارش سفیر هراز،

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه دفاع مقدس مجموعه ای مطلق از تمام آحاد جامعه است، گفت: فرد به فرد جامعه از اقلیت های دینی، شهید در این 8 سال شهدای زیادی دادند، اما متولی تمام این امور سپاه بسیج بود.

وی با بیان اینکه مانور سپاه و ارتش نشان از توان نظام کشور داشت، عنوان کرد: این مانور که با هفته دفاع مقدس تقارن است که توان نظامی مان را به دنیا ثابت کرد و نشان داد در جهت حفظ مرزهای انقلاب حساسیت 8 سال دفاع مقدس را خواهیم داشت.

نماینده مردم مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: 8 سال دفاع مقدس کشور را بیمه کرد، که اگر قرن ها نیز بگذرد همچنان کسی نمی تواند به تجاوز نظامی به کشورمان نگاه کرد و در دنیا هرگز این حماسه رافراموش نخواهد کرد.

وی 8 سال دفاع مقدس در میان جنگ های منحصر به فرد دانست و اظهار کرد: 8 سال دفاع مقدس با هیچ جنگی قابل قیاس نیست، حمله عراق به کویت جنگ بالکان، انگلیسی و آرژنتین فقط تا حدودی با جنگ های جهانی می توان مغایر است.

یوسفیان با بیان اینکه 8 سال جنگ تحمیلی، جنگ تمام ابرقدرت با ایران بود، خاطرنشان کرد: در تمام جنگ های چند کشور با هم متحد می شوند، حتی هیلتر در جنگ جهانی دوم تنها نبود کشور های چون ایتالیا، چند کشور دیگر نیز با او اتحاد داشت، اما ایران به تنهای در مقابل در مقابل کشورهای که ادعای ابرقدرت داشتند قرار داشت.

وی به درس بزرگی که 8 سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: نشان دا که اگر مبارزه متکی به اعتقاد باشد و نه نیروی نظامی اجاره ایی که با پرداخت حقوقی مبارزه می کنند با حتی یک سانتی متر خاک کشور در اختیار دشمن قرار نخواهد گرفت.

نماینده مردم مجلس آمل و لاریجان 8 سال جنگ تحمیلی را پشتوانه تاریخی ایران برشمرد و تاکید کرد: زمانی که بوش، رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد که ایران کره شمالی و عراق محور شرارت در دنیا هستند و نیست اصلی آن ایران بود اما جرات جنگ نظامی را نداشت چرا که دفاع مقدس این درس را دارد که هر نقطه از کشور حتی روستاهای دورافتاده شهیدی را تقدیم کشور کردند و این ملت اهل مبارزه هستند.

یوسفیان با بیان اینکه دفاع مقدس به هویت سیاسی ما جایگاه ویژه ای بخشید، یادآور شد: هویت هر کشور کشوری گذشته اش است و گوشته هر کشوری ، معلم آینده آن وقتی کشوری در دفاع از خود کم نگذارد، کلیکسیونی می شود که امروئز در شهدا و جانبازان و ایثارگران مان م دفاع مقدس به هویت ملی، هویت ادبی، تاریخی، سیاسی ما جایگاه ویژه ای بخشید.

 


 

 

کد مطلب: MTY3MDQz
 
 
کیمیا سامانه