مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل:

شناسایی 50 خانه محروم در منطقه امت آباد آمل/همکاری مردم منطقه برای ساخت مسجد قابل ستایش است

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۸ / تیر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل گفت:حدود 70 میلیون تومان تا به امروز برای ساخت مسجد امت آباد هزینه شده است.
شناسایی 50 خانه محروم در منطقه امت آباد آمل/همکاری مردم منطقه برای ساخت مسجد قابل ستایش است
 

احمدعلی یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه 50 منزل برای بازسازی در امت آباد شناسایی شده است، اظهار کرد: 8 مورد این منازل در طرح کرامت بسیج سازندگی بازسازی شد که برخی از آنها از سرویس بهداشتی و حمام محروم هستند.

 

وی با بیان اینکه حدود 70 میلیون تومان تا به امروز برای ساخت مسجد امت آباد هزینه شد، تصریح کرد: این مسجد با زیر بنای 250 متر و در 2 طبقه ساخته می‌شود که تا محرم امسال یک طبقه آن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

 

مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل ادامه داد: مردم این منطقه همکاری زیادی برای ساخت مسجد می‌کنند، که اگر اجرت همکاری آنها را حساب کنیم بیش از 10 میلیون تومان تا به این لحظه باید هزینه می‌شد که این همکاری قابل ستایش است.

 

این مسئول با یادآوری موقعیت منازل رضوان 38 عنوان کرد: 28 منزل در این منطقه شناسایی شد که فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند، 12 مورد آن قبل سال جدید با کمک شهرداری و در طرح کرامت به خانواده‌ها تحویل داده شد.

 

یگانه در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است و از این رو، هرچقدر در توان داریم برای بهتر اجرایی شدن این هدف انجام می‌دهیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODg3
 
 
کیمیا سامانه