نماینده مردم آمل در مجلس:

شاهد تغییرات حساب شده‌ای در دستگاه قضا هستیم/ عملکرد خوب قوه قضائیه سبب افزایش سطح امیدواری جامعه شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۰۵ / تیر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی عملکرد خوب قوه قضاییه در این مدت را باعث افزایش سطح امیدواری جامعه دانست.
شاهد تغییرات حساب شده‌ای در دستگاه قضا هستیم/ عملکرد خوب قوه قضائیه سبب افزایش سطح امیدواری جامعه شد
 

عزت الله یوسفیان ملا در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به اینکه تغییرات حساب شده ای در دستگاه قضا به وجود آمده است، گفت: بخاطر اینکه رئیس قوه قضاییه از ابتدای کار در محدوده دستگاه قضا فعالیت کرده است و از شروع کار تا به امروز باعث شده که با شناخت قبلی، تغییرات حساب شده ای را در دستگاه قضا به وجود آورد.

وی با بیان اینکه هر مدیری حق دارد زمان تصدی خود بخشی از مسئولیت ها را جابه جا کند، تصریح کرد: قوه قضاییه وظیفه حساسی دارد و نیروهای خاص خود را می خواهد، مانند دیگر دستگاه ها نیست که بتوان از بیرون مجموعه نیرو استخدام کرد، باید عملکرد دانش قضایی داشته باشند.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از فعالیت های حجت السلام رئیسی ابراز خرسندی کرد و افزود: در این مدت ملاقات با اقشار مختلف، از جمله رسانه ها، دانشگاهیان، برای تولید از سرمایه داخلی با اتاق اصناف و سرمایه گذاران ارتباط خوبی برقرار کرده است تا پیشنهادات و نظرات آنان را بشنود.

وی ادامه داد: راهی را که آیت الله لاریجانی داشتند، با تجارب و اندوخته های که دارد، تکمیل خواهد کرد.

یوسفیان ملا عملکرد خوب قوه قضاییه در این مدت را باعث افزایش سطح امیدواری جامعه خواند و تاکید کرد: ملاقات های عمومی، سرکشی ناگهانی از دستگاههای قوه قضاییه، سفرهای که در استانها از جمله سیستان و بلوچستان داشتند و از نزدیک مشکلات مردم را شنیدند.

وی اظهار کرد: دستگاههای قضایی در واقع پناهگاهی برای ستم دیدگان است واز جان و ناموس مردم حراست می کند، حقوق مردم را از هر بعد مالی، جانی، حیثیتی حفظ می کنند.

نماینده چهار دوره آمل در مجلس شورای اسلامی تهیه لیست اموال مسئولین و خانوادههای آنان را حرکت بزرگی دانست و افزود: آیین نامه ابلاغ شده است و در حال حاضر تشکیلات آن در حال پیاده شدن است.

وی قوه قضاییه را دستگاه وسیعی خواند و عنوان کرد: حدود 10 هزار قاضی، 30 هزار کارمند و صدها امور مشاوران و مرکز رسیدگی دعاوی مردم ، شورای حل اختلاف، بسیار وسیع هستند، که رسیدگی را سخت می کند.

یوسفیان ملا ادامه داد: همه دستگاهها باید به قوه قضایه کمک کنند تا این نهاد دچار مشکل نشود؛ چرا که بار قوه قضاییه سنگین است و باید دستگاههای مرتبط راه را باز کنند، مجلس قوانین را به سرعت تصویب کند تا قوه قضاییه معطل قانون نباشند.

 

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODcx
 
 
کیمیا سامانه