سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل:

بازگشایی مجدد کشتارگاه سنتی آمل با رفع ایرادات بهداشتی/ احداث کشتارگاه صنعتی در انتظار اخذ مجوز

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۱ / تیر / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل گفت: علیرغم تسریع در پروژه کشتارگاه مدرن و صنعتی،کشتارگاه فعلی دام شهرداری آمل بعد از بازسازی به زودی راه اندازی خواهد شد.
بازگشایی مجدد کشتارگاه سنتی آمل با رفع ایرادات بهداشتی/ احداث کشتارگاه صنعتی در انتظار اخذ مجوز
 

به گزارش سفیر هراز،حسن مهدوی فر در گفتگو با خبرنگار سفیرهراز با اشاره به راه اندازی مجدد کشتارگاه صنعتی آمل گفت: علیرغم تسریع در پروژه کشتارگاه مدرن و صنعتی،کشتارگاه فعلی دام شهرداری آمل بعد از بازسازی به زودی راه اندازی خواهد شد .


وی ادامه داد: شهر آمل از ظرفیت بالایی در کشتار دام و مصرف گوشت قرمز در استان برخوردار بوده به همین منظور شهرداری در صدد احداث کشتارگاه تمام صنعتی و مدرن است که مراحل اخذ مجوز آن در مراحل پایانی  قرار دارد .


 سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری آمل با بیان اینکه همه موارد بهداشتی در خصوص محل کشتار ، نگهداری لاشه و جلوگیری از بوی نامطبوع گذشته برای حفظ آرامش اهالی محل رعایت شده است، خاطر نشان کرد: پیش سردکن ، لاشه سوز و کانال خون گیری از امکانات و تجهیزاتی است که برای  نخستین بار در این کشتارگاه نصب شده تا شهروندان از سلامت گوشت مصرفی اطمینان لازم را داشته باشند.


وی در پایان از شورای اسلامی شهر ،سرپرست شهرداری آمل و امام جمعه،شبکه بهداشت، اداره محیط زیست و دامپزشکی شهرستان آمل برای به سرانجام رسیدن این پروژه تقدیر و تشکر کرد .

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODc3
 
 
کیمیا سامانه