امام جمعه آمل:

حتی با پیشرفته ترین تجهیزات نظامی و دریایی تجاوزی کنند، سربازان جان بر کف کمرشان را می شکنند

تاریخ انتشار : جمعه - ۳۱ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
امام جمعه آمل گفت: منطقه آبی هوایی ما تجاوز کردند، چه پهپاد باشد و یا از پیشرفت ترین تجهیزات نظامی هوایی و دریایی را داشته باشد، سربازان جان بر کف کمرشان را می شکنند.
حتی با پیشرفته ترین تجهیزات نظامی و دریایی تجاوزی کنند، سربازان جان بر کف کمرشان را می شکنند
 

به گزارش سفیر هراز، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی در نمازجمعه این هفته با اشاره به سرنگونی  پهپاد آمریکا توسط سپاه پاسداران گفت: نشان دادیم هرگونه تجاورز هوایی، دریایی داشته باشند، حتی با پیشرفته ترین تجهیزات نظامی، سرنگون می کنیم.


وی با بیان اینکه ما با کسی جنگ نداریم و تعارف هم نداریم خاطرنشان کرد: منطقه آبی هوایی ما تجاوز کردند، چه پهپاد باشد و یا از پیشرفت ترین تجهیزات نظامی هوایی و دریایی را داشته باشد، سربازان جان بر کف کمرشان را می شکنند.


امام جمعه شهرستان آمل ادامه داد: ترامپ فرد مغرور، کم عقل و کم توجهی است که خواست سرصدایی کند.


وی اظهار کرد: در فضای مجازی حرف هایی تکرار میشود، که هم خانمان سوز است، دین و غیرت ها را از بین می برد، باید مراقب باشیم که درگیر این دهکده جهانی  هستیم و در دستان همه ماست، دینمان را از بین نبرد.


مرتضویی به دیدار رئیس جمهور ژاپن با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: تمام تحلیگران سیاسی دنیا وقتی صحبت های رهبر را شنیدند که با درایت و دوراندیشی بیان کردند، نمی توانم پیام ترامپ را جواب دهم ولی به شما احترام می کنم، تمام سیاسیون ، روزنامه نگاران و تمام کسانی که دستی بر سیاست دارند، گفتند حرف رهبری همان سخن امام(ره)  است که گفته بودند، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند کند.


وی ادامه داد: 126 میلیون ژاپنی، تحت تاثیر آمریکا بودند، امروز اقتدار رهبر نظام را هم شنیدند و آن را بهتر درک می کنند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODY0
 

 
کیمیا سامانه