با اشراف و اقدام به موقع سربازان گمنام اطلاعات سپاه

کمپ چند صد نفره مختلط با عقاید انحرافی و دین‌ستیزانه در ارتفاعات آمل منهدم شد

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۰ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه آمل از دستگیری گردانندگان تور مختلط در ارتفاعات آمل با عقاید انحرافی و دین‌ستیزانه خبر داد.
کمپ چند صد نفره مختلط با عقاید انحرافی و دین‌ستیزانه در ارتفاعات آمل منهدم شد
 

به گزارش سفیر هراز، فرمانده سپاه آمل در گفت‌وگویی با اشاره به برهم زدن حیات خلوت هنجارشکنان در مناطق گردشگری آمل توسط سازمان اطلاعات سپاه، خاطرنشان کرد: با شناسایی و اشراف دقیق اطلاعاتی در منطقه، از چندین روز قبل تحرکات این تیم توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه رصد و در نهایت با اقدام به موقع، این باند چند صد نفره منهدم شد.

 

وی به دستگیری گردانندگان تور مختلط در ارتفاعات آمل با عقاید انحرافی اشاره کرد و گفت: عده ای با عقاید انحرافی به تجمع چند صد نفر جوان با هدف تخريب اعتقادات و فرهنگ اسلامی نسبت به راه‌اندازی کمپ مختلط اقدام می کردند که در نهایت با دستور جدی دادستان آمل، توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) سپاه دستگیر شدند.

 

سرهنگ جابر عسکری طبیعت گردی را بهانه ای برای رسیدن به اهداف انحرافی این تورها دانست و افزود: این افراد با تشکیل کمپ های مختلط در ارتفاعات به بهانه طبیعت گردی به دنبال اهداف شوم خود بودند.

 

وی با بیان اینکه در این کمپ شاهد ترویج عقاید انحرافی و دین ستیزانه بودیم، تصریح کرد: نداشتن وضیعت مناسب ظاهری، رعایت نکردن حجاب اولیه ، مصرف مشروبات الکلی و عدم رعایت عفت عمومی از جمله تخلفات محرز این تور بود.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل با اشاره به اینکه اینگونه اقدامات خدشه ای بر نام شهرستان دارالمومنین و هزار سنگر آمل وارد نمی کند، یادآور شد: مردم دارالمونین آمل از بدو انقلاب با حماسه آفرینی در ششم بهمن سال 60 و هم اکنون هم با تقدیم 8 شهید مدافع حرم بر پای آرمان های انقلاب استوار هستند.

 

وی متذکر شد: لازم است تا دستگاه های امنیتی و انتظامی بیش از پیش با رصد دقیق نسبت به جلوگیری اینگونه موارد اقدام کنند.

 

سرهنگ عسکری با بیان اینکه این اتفاقات وظیفه دستگاه های فرهنگی را دو چندان می‌کند، یادآور شد: دشمن تمام توان خود را در جنگ فرهنگی با کشور اسلامی ایران به کار گرفته است و دستگاه ها فرهنگی با انجام برنامه های هدفمند و درست میتوانند ضربه های دشمن را خنثی کنند.

 

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آمل در پایان يکی از مهم‌ترين روش‌های ضربه‌زدن به باورها و اعتقادات جامعه را ترويج بی‌بند و باری ، سست کردن اعتقادات جوانان و مردم به ويژه از طريق مبارزه با حجاب اسلامی عنوان کرد و افزود: نهادینه سازی فرهنگ حجاب و عفاف به عنوان یکی از ضرورت های باورهای دینی مستلزم برنامه ریزی صحیح در سه حوزه فرد، خانواده و جامعه است.

 

على طالبى دادستان عمومى و انقلاب شهرستان آمل از انهدام باندی با عقاید و باورهای شیطانی در تجمع ارتفاعات جاده هراز خبر داد و گفت: بر اساس اعلام نهادهای امنیتی از چند روز گذشته تردد خودروهاى شخصى از انواع مختلف و از برخی نقاط کشور به منطقه مذکور تردد داشته‌اند، گزارش شد.

 

وي افزود: این افراد که در فضاى مجازى گروهى تحت عنوان طبیعت گردى داشتند، در پوشش تور طبیعت گردى این تجمع را ساماندهى کرده بودند.

 

وى با بیان اینکه با توجه به حساسیت موضوع، دادستانى شخصا در محل مورد نظر حاضر شد بیان کرد: زمانى که به محل مذکور رسیدیم با کمپ‌ها و چادرهاى بسیار بزرگ و مردان و زنانى مواجه شدیم که ظاهر بسیار نامناسبى داشتند.

 

طالبى تصریح کرد: همچنین در محل موردنظر لوازمی مرتبط با عقاید و باورهای شیطانی، مقادیر بسیار زیادى مشروبات الکلى و انواع مواد مخدر، تعدادى سگ از نژادهاى گوناگون کشف و چند خودرو نیز در این رابطه توقیف شد.

 

وى اظهار کرد: این افراد با نصب دوربین، تردد خودرو‌ها را زیر نظر داشتند و با تشکیل یک تیم امنیتى مانع ورود افراد ناشناس به محل تجمع خود مى‌شدند.


وى از بازداشت ١٠ نفر در خصوص این پرونده خبر داد و گفت: ١٠ نفر از افراد اصلى این باند و زن و شوهرى که لیدر این باند بودند بازداشت شدند و براى انجام تحقیقات در اختیار نهادهای امنیتی قرار دارند.


طالبى در پایان گفت: هدف ما، انهدام این باند بود که انجام شد، همه افراد دخیل در این موضوع نیز شناسایى شدند و تحقیقات تکمیلى در خصوص این پرونده ادامه دارد.

 

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODQ4
 
 
کیمیا سامانه