فرمانده سپاه آمل:

به تعداد صندلی هر مدیر، 73 شهید تقدیم انقلاب شد/ پاسخگویی مناسب به مردم، وظیفه مدیران دسنگاه های اجرایی

تاریخ انتشار : شنبه - ۱۸ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: به ازای هر صندلی مدیریتی یک اداره ، خون ۷۳ شهید به پای آن ریخته شده است که این موضوع باعث شده تا وظیفه و بار مسئولیت مدیران بیشتر شود.
به تعداد صندلی هر مدیر، 73 شهید تقدیم انقلاب شد/ پاسخگویی مناسب به مردم، وظیفه مدیران دسنگاه های اجرایی
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ جابر عسکری در دومین جلسه شورای اداری شهرستان آمل به پیروزی انقلاب در شرایط سخت اشاره کرد و گفت: در برهه ای که حضرت امام خمینی(ره) برای انقلاب اسلامی قدم برداشتند با توجه به وضعیت بحرانی و نامناسب آن زمان فرمودند نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی و با روح بلندشان که فقط به خدا توکل کرده بود و با همت و ازخودگذشتگی مردم این انقلاب به پیروزی رسید.


وی با بیان اینکه ما بیش از ۲۰۰هزار شهید دادیم تا بتوانیم این انقلاب را به ۴۰ سالگیش برسانیم عنوان کرد: با توجه به تعداد شهدای این انقلاب و تعداد صندلی های مدیریتی این کشور به طور میانگین به ازای هر صندلی مدیریتی یک اداره ، خون ۷۳ شهید به پای آن ریخته شده است که این موضوع باعث شده تا وظیفه و بار مسئولیت مدیران بیشتر شود.


فرمانده سپاه آمل همچنین به ویژگی های یک مدیر اشاره کرد و گفت: یک مدیر باید فردی باکفایت ، قوی، زیرک و دارای دیانت و تقوا باشد تا مردم به این موصوع دلگرم باشند که در تراز انقلاب اسلامی مدیرانی هستند که دارای توانایی لازم برای کار و همچنین هدفشان خدمت به مردم است.

 

وی توجه و حمایت و پاسخگویی مناسب به مردم را وظیفه مدیران دانست و افزود: مدیران و مسئولان ما با توجه به وظیفه سنگینی که برعهده شان است باید حواسشان به مردم و علی الخصوص مستضعفین و خدمت به آنها باشد زیرا آنچه که این انقلاب را بنا کرد و از آن در این ۴۰ سال در برابر فتنه ها و دسیسه های اسکبار جهانی محافظت کرد مردم بودند.


سرهنگ عسکری با بیان این که استکبار جهانی در این ۴۰ سال اخیر لحظه ای کوتاه نیامده و با تمام توان درحال مبارزه با جمهوری اسلامی است افزود: استکبار جهانی در این ۴۰ سال در همه زمینه ها ورود پیدا کرد و فتنه های ۷۷ و ۸۸ وهمچنین برنامه ریزی آموزشی یا همان سند ۲۰۳۰ را برای ایران طراحی کرد که به گفته کارشناسان غربی اگر این تلاش ها و دسیسه ها اتفاق می افتاد و مردم به پای کار نمی آمدند شاید ایران تبدیل به حمامی از خون می‌شد.


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آمل در پایان با بیان اینکه ما در این ۴۰ سال دست آورد ها و افتخارات زیادی در حوزه های سلول های بنیادی ، انرژی هسته ای و علم پزشکی کسب کردیم، متذکر شد: در اکثر گرایش های این حوزه ها رتبه اول تا دهم دنیا را داریم . همچنین در حوزه دفاعی نیز پیشرفت چشمگیری داشته ایم اما تنها مشکلمان و دغدغه مردمان مان در این پیچ های اقتصادی است که ما به عنوان یک مدیر میتوانیم بخشی از مشکلات مردم را حل کنیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODQ0
 
 
کیمیا سامانه