رودخانه هراز 4 قربانی گرفت/ یافتن 2 جسد و تلاش برای یافتن 2 قربانی دیگر

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۶ / خرداد / ۱۳۹۸
Share/Save/Bookmark
رودخانه هراز 4 قربانی گرفت
رودخانه هراز 4 قربانی گرفت/ یافتن 2 جسد و تلاش برای یافتن 2 قربانی دیگر
 

به گزارش سفیر هراز، جمشید نیک زاد با اعلام خبر سقوط خانم ۲۴ ساله تهرانی در محوطه تونل وانا به رودخانه هراز خبر داد و گفت: تیم های امدادی پایگاه های کهرود، گزنک و رینه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

 

وی با تشریح علت حادثه خاطرنشان کرد: این خانم که به همراه خانواده اش در کنار رودخانه مشغول عکس گرفتن بود دچار سرخوردگی و نهایتا به رودخانه هراز سقوط کرده است.

 

رئیس هلال احمر آمل با بیان اینکه در حین جستجو برای پیدا کردن این خانم، حادثه دیگری از طریق سامانه ۱۱۲ اعلام شد، تصریح کرد: در این حادثه نوجوان ۱۰ ساله ای به همراه خانواده اش در حاشیه پل وانا در حال استراحت بود به داخل رودخانه سقوط کرده است.

 

وی از جزئیات این حادثه گفت و خاطرنشان کرد: پس از سقوط نوجوان ۱۰ ساله مادر این نوجوان جهت نجات فرزندش به داخل آب می‌رود که متاسفانه جریان آب مانع خروج و نجاتش می شود.

 

نیک‌زاد افزود: دایی نوجوان هم که شاهد غرق شدن خواهر و خواهر زاده اش بود به داخل آب رفته و متأسفانه جریان آب او را نیز می‌برد.

 

وی با ابراز تأسف از جان باختن چهار نفر از هموطنان عزیزمان در رودخانه هراز بیان کرد: با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم های جستجو اضافه شدند.


رئیس جمعیت هلال احمر آمل با اشاره به تلاش های تیم های امدادی جهت جستجوی این افراد گفت: متاسفانه به علت شدت جریان آب رودخانه و علی رغم تلاش‌های تیم های امدادی، نیروهای محلی، دهیاری وانا و نیروی انتظامی متاسفانه تاکنون جسد خانم ۳۵ سال و برادرشان از آب پیدا شده و جستجو برای یافتن نوجوان ۱۰ ساله و جسد خانم ۲۴ ساله ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2ODI3
 
 
کیمیا سامانه