فرماندار ویڗه آمل:

مردم آمل در حماسه ششم بهمن آتش به اختیار وارد عمل شدند/ اجرای 90 برنامه هفته ششم بهمن در آمل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۳۰ / دی / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرماندار ویژه آمل گفت: ۹۰ برنامه در طی هفته ششم بهمن در آمل اجرا خواهد شد.
مردم آمل در حماسه ششم بهمن آتش به اختیار وارد عمل شدند/ اجرای 90 برنامه هفته ششم بهمن در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، سیدجعفر رسولی در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت ششم بهمن برگزار شد با بیان اینکه حادثه ششم بهمن اتفاقی ملی و روزی برجسته است، اظهار کرد: حضرت امام حادثه ششم بهمن را در وصیت نامه سیاسی الهی خویش ثبت کردند و همگان می‌دانند که وصیت نامه ایشان مقطعی نیست و برای آیندگان نوشته شده است.
 

وی با اشاره به اینکه در حماسه ششم بهمن، مردم آمل خودجوش پای کار آمدند، ادامه داد: آمل دیار مردم با بصیرت و دشمن شناس است.

این مسئول با بیان اینکه مردم آمل دشمن خود را به خوبی شناختند، افزود: جنگلی‌ها تصور اشتباهی از مردم آمل داشتند.

رسولی با اشاره به اینکه مردم آمل در سال 60 نقشه‌های دشمن را براب کردند، تاکید کرد: مردم دیار علویان در شرایطی پای کار آمدند که هیچکس اآنها به این امر تکلیف نکرد.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه وصیت نامه امام برای آیندگان است، گفت: مردم آمل حماسه 9 دی را در بهمن ماه سال 60 خلق کردند.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های خوب فرهنگی در هفته ششم بهمن در آمل اظهار کرد: 90 برنامه در هفته ششم بهمن اجرا خواهدشد.

این مسئول با بیان اینکه حماسه ششم بهمن در تاریخ و تقویم کشور ثبت شده است، ادامه داد: مردم آمل در حماسه ششم بهمن آتش به اختیار وارد عمل شدند.

رسولی در پایان با اشاره به اینکه از ابتدای تابستان به دنبال برنامه‌های متنوع فرهنگی بودیم، گفت: 10 هزار کتاب در هفته ششم بهمن در خصوص اتحادیه کمونیست‌ها و ششم بهمن و افرادی که در این بخش تحت تاثیر قرار گرفتند بین دانش آموزان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzE0
 

 
کیمیا سامانه