رییس اداره هواشناسی آمل:

انتظار 100 میلی متر بارش در روزهای آخر هفته جاری / احتمال وقوع کولاک در محور هراز

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۷ / دی / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس اداره هواشناسی آمل با بیان اینکه احتمال بارش برف در شهر آمل وجود دارد اما ضعیف است، تاکیدکرد: احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر وجود دارد
انتظار 100 میلی متر بارش در روزهای آخر هفته جاری / احتمال وقوع کولاک در محور هراز
 

به گزارش سفیر هراز،هوشنگ بهزادی، رییس اداره هواشناسی آمل در گفت و گو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه انتظار کاهش دما در شب و ظهر پنجشنبه را داریم، گفت: بسته به منطقه انتظار وزش باد تا سرعت 50 تا 100 کیلومتر بر ساعت در آمل را داریم.
وی با اشاره به اینکه انتظار 60 تا 100 میلی متر بارش در سطح شهرستان آمل از پنجشنبه غروب تا جمعه را داریم، خاطرنشان کرد: انتظار کاهش دما و بارش برف در مناطق بالادست آمل را داریم.
این مسول با بیان اینکه احتمال بارش برف در شهر آمل وجود دارد اما ضعیف است، تاکیدکرد: احتمال وقوع سیلاب و آب گرفتگی معابر وجود دارد
بهزادی با اشاره به احتمال کولاک برف در محور هراز و مناطق مرتفع در شب پنشجبه اظهار داشت: برای تردد در جاده های کوهستانی مردم نکات ایمنی را حین تردد رعایت کنند.
وی با بیان اینکه اخطارهای لازم به باغداران بابت چیدن میوه و نحوه نگهداری داده شد، گفت: انتظار می رود که عصر جمعه شرایط به حالت عادی برگردد و شنبه هفته اینده هوا صاف و افتابی خواهدبود.

 


 

 

کد مطلب: MTY2NzA1
 

 
کیمیا سامانه