معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران:

انقلاب اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد/ نمی‌گذاریم انقلاب اسلامی به‌دست شیفتگان غرب بیفتد

تاریخ انتشار : جمعه - ۲۳ / آذر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه در حال حاضر در اوج اقتدار جمهوری اسلامی‌ هستیم، گفت: دشمن به قدرت انقلاب اسلامی‌ پی برده است.
انقلاب اسلامی ایران در اوج اقتدار قرار دارد/ نمی‌گذاریم انقلاب اسلامی به‌دست شیفتگان غرب بیفتد
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سردار علی فدوی در اولین سالگرد شهید مدافع حرم سردار مهدی قره محمدی که در مصلی آمل برگزار شد، با بیان اینکه احادیث بسیاری در امر شهید آمده است، گفت: شهید می‌رود تا به جهاد و در انتها به قرب الهی برسد.
 

وی با اشاره به اینکه خداوند از لحظه نیست رزمنده اسلام برای جهاد در راه او برکاتش را به سمت او راهی و شروع می‌کند، اظهار داشت: از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی‌ در سال 42 خداوند همراه و پشتیبان انقلابیون بوده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌ با بیان اینکه در حال حاضر در اوج اقتدار جمهوری اسلامی‌ هستیم، خاطرنشان کرد: عزت و اقتدار جمهوری اسلامی‌ شده به برکت انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب اسلامی‌ و امامیین است.

 وی با اشاره به اینکه دشمن تصور می‌کرد می‌تواند بسیار سریع با اعیادی دسته چندم از عهده انقلاب بربیاید و نظام را برچیند، افزود: دشمن از همان روز 24 بهمن 57 با برنامه ریزی به دنبال ضربه به نظام است و با وجود شکست‌های متعدد باز هم حمله می‌کنند.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمن به قدرت انقلاب اسلامی‌ پی برده برهمین اساس هیچگاه به صورت مستقیم حمله نمی‌‌کند، گفت: امروزه دشمن با کمک اعیادی‌های دسته چندمش به عنوان شیطنت‌های انقلابی ورود کردند که این امر موجب می‌شود تا هر لحظه ابعاد بیشتری از قوت انقلاب اسلامی‌ هویدا شود.

 وی با اشاره به اینکه محک جوانان در ابتدای انقلاب گذشتن از جانشان بود، تاکیدکرد: اگر امروز دشمن به هیچ کدام از اهدافش نرسیده این است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی‌رزمندگان با جان خود محک می‌خورند.

این مسئول با بیان اینکه در ابتدای انقلاب اسلامی‌ خوش‌بین‌ترین انسان‌ها نیز این تصور را نمی‌کردند که روزی برسد که انقلاب اسلامی‌در برابر همه زورگویان عالم بایستد و هم پیمانانش بر عهدشان بمانند، افزود: رییس جمهور آمریکا امروز به این باور رسیده و اعتقاد پیدا کرده که باید خودشان نیز به این توانایی برسند تا در مقابل انقلاب اسلامی‌بایستند که این امروز خواست خداوند متعال است.

سردار فدوی با اشاره به اینکه راه جوانمردی در انقلاب اسلامی‌به بهشت و خلاف ان نیز به جهنم ختم می‌شود، اظهار داشت: وصیت نامه شهدا را که مرور می کنیم مشاهده می‌کنیم که گاهی بابت کم کاری مسئولین اظهار نگرانی می‌کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با تاکید بر اینکه نباید بگذاریم انقلابی که خواست خداوند، ائمه معصومین و شهدا و مردم است بدست دنیازدگان و شیفتگان غرب بیفتد، ادامه داد: گاها اتفاقاتی در کشور می‌افتد که در شان انقلاب اسلامی‌ نیست چون شهدا شاهدان واقعی و زنده هستند.

وی افزود: رییس جمهور آمریکا گفت که ما می‌خواستیم سوریه را تسخیر و بشار اسد را از بین ببریم اما جمهوری اسلامی‌نگذاشت و نخواست که این نشان از شکست آمریکا در تمامی‌عرصه‌ها و منطقه است.

 فدوی با بیان اینکه داعش از جنس فتنه دوران امام علی(ع) بود تا اسلام را از بین ببرد، اظهار داشت: این فتنه در یمن ادامه دارد و کسانی که نفس شان به انقلاب اسلامی‌خورده امروز در یمن در حال مبارزه هستند.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با اشاره به اینکه یمن در 40 سال اخیر با دست خالی با دشمن جنگیده و مقاومت کرده و این موجب آبرورزی استکبار شده است، ادامه داد: دشمنان در یمن همان نتیجه را گرفتند که در عراق، سوریه، لبنان و قبل تر از ان در ایران گیرفته بودند.

وی با اشاره به سخن حضرت امام که " ولایت فقیه همان ولایت مردم و رسول الله است" گفت: این گفته از شجاعانه ترین نظریه‌های سیاسی است که باید به ان توجه و عمل کنیم.

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NjQ2
 

 
کیمیا سامانه