سردار کوهی مقدم:

بسیج در همه جا میدان‌دار است/ تفکر بسیجی در هر کجای دنیا نفوذ کرد آن مجموعه پیروز میدان بود

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۵ / آذر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه با تفکر بسیجی در کشورهای حومه اسرائیل غوغایی برپا شده است، گفت: بسیج در همه جا میدان دار است.
بسیج در همه جا میدان‌دار است/ تفکر بسیجی در هر کجای دنیا نفوذ کرد آن مجموعه پیروز میدان بود
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سردار علی کوهی مقدم، از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت در تیپ مالک اشتر در همایش بزرگ بسیجیان شهرستان آمل که به مناسبت هفته بسیج در ورزشگاه شهید چمران آمل برگزار شد، با بیان اینکه بسیج واژه مقدسی است که برای نخستین بار رهبر کبیر انقلاب آن را به زبان آورد، گفت: بسیج تنها در لغت نامه و دایرالمعارف انقلاب اسلامی ایران یافت می‌شود.


وی با اشاره به اینکه هرکجای دنیا تفکر بسیجی نفوذ کرد آن مجموعه پیروز میدان بود، اظهار کرد: دیروز مهمانان کنفرانس وحدت اسلامی به محضر رهبر انقلاب رفتند که ایشان به جنگ‌های مختلف با اسرائیل اشاره کردند که چطور اسرائیل جزو چهار ارتش برتر دنیا است اما در مقابل تفکر بسیجی به ستوه آمده است.


این فرمانده هشت سال جنگ تحمیلی با بیان اینکه وقتی تفکر بسیجی به جنوب لبنان و غزه رفت حماسه‌های بسیاری آفریده شد، تاکیدکرد: نباید فکر کنیم که الان اسرائیل ضعیف است، باید به جنگ تاریخی 11 کشور عرب برای نابودی اسرائیل فکر کنیم که هرچه در توان داشتند در سال 1346 به کار بستند تا اسرائیل را نابود کنند اما در آن زمان تنها 6 روز دوام آوردند.


سردار کوهی مقدم با اشاره به اینکه اسرائیل پس از آن جنگ گسترش یافت، افزود: نباید تصور کنیم که نیروی قوی و تجهیزات نداشتند، آن چیزی که باعث شد 11 کشور در مقابل اسرائیل شکست بخورند نبود تفکر بسیجی بین فرماندهان و نیروها بود.


این رزمنده دفاع مقدس در پایان با بیان اینکه با تفکر بسیجی در کشورهای حومه اسرائیل غوغایی برپا شده است، خاطرنشان کرد: بسیج در همه جا میدان دار است.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NjEx
 
 
کیمیا سامانه