مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران مطرح کرد:

آغاز به کار ساخت زیرگذر منطقه هلومسر آمل/ اجرای مرحله جدید تعریض محور آمل به چمستان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۰۵ / آذر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به اینکه پروژه آمل به چمستان و نور نیز از محورهای مهم استان مازندران به شمار می‌رود، گفت: 10 میلیارد و 500 میلیون تومان مناقصه جدید برای محور آمل به چمستان و نور انجام شد.
آغاز به کار ساخت زیرگذر منطقه هلومسر آمل/ اجرای مرحله جدید تعریض محور آمل به چمستان با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان
 

عبدالله بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز با بیان اینکه زیرگذر ورزشگاه کاله کلنگ‌زنی شد، اظهار کرد: اعتبار این پروژه یک میلیارد و 860 میلیون تومان است.

 

وی با اشاره به اینکه مدت اجرای این پروژه یک ساله است، گفت: در صورت تامین اعتبار امکان افتتاح زودتر پروژه نیز وجود دارد.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با بیان اینکه کسانی که قصد برگشتن به سمت آمل و غرب استان مازندران را دارند می‌توانند از این زیرگذر استفاده کنند، افزود: این زیرگذر ایمنی تردد به همراه دارد.

 

این مسئول با اشاره به اینکه پروژه آمل به چمستان و نور نیز از محورهای مهم استان مازندران به شمار می‌رود، ادامه داد: 3 قرارداد برای این پروژه که در مدت اخیر دارای پیشرفت خوبی بوده انعقاد شده است.

 

بهادری با بیان اینکه اخیرا برآورد تکمیلی به مناقصه رسیده که با انتخاب پیمانکار به مرحله اجرا می‌رسد، تصریح کرد: 10 میلیارد و 500 میلیون تومان مناقصه جدید برای محور آمل به چمستان و نور انجام شد.

 

وی با اشاره به اینکه پیمانکار محور اوجی آباد آمل به سرخرود چند ماهی است که شروع به کار کرده، تاکید کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه مناسب بود که در صورت تامین اعتبار این پروژه، تا پایان سال شاهد پیشرفت خوبی در این محور هستیم.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با بیان اینکه قرارداد پیمانکار محور قدیم آمل به بابل به اتمام رسیده است، گفت: اخیرا مناقصه جدید این محور با بودجه 8 میلیارد تومانی انجام شده است.

 

این مسئول در پایان با اشاره به اینکه سال 97 در حوزه راه‌های روستایی بالغ بر 30 کیلومتر در آمل به بهره‌برداری رسید، گفت: مناقصه اولیه 18 پروژه شهرستانی در حوزه راه و شهرسازی آمل انجام شد که به دنبال انتخاب پیمانکار هستیم.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NjEw
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه