فرمانده انتظامی شهرستان آمل:

کشف 26 کیلو تریاک در محور هراز آمل

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۸ / آذر / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: در عمیلایت مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) خودروی حامل مواد مخدر همراه با بیش از 26 کیلوگرم تریاک در محور هراز توقیف شد.
کشف 26 کیلو تریاک در محور هراز آمل
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، سرهنگ نعمت الله آزادی در گفت‌وگویی اظهار کرد: یک دستگاه خودرو حامل مواد مخدر در محور هراز  توقیف شد.

 

وی در ادامه افزود: در راستای مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر پس از کسب خبری مبنی بر فعالیت افرادی در امر قاچاق موادمخدر موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آمل به شناسایی متهمان اشاره کرد و گفت: با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، 2 متهم به قاچاق موادمخدر که با یک دستگاه خودرو سواری اقدام به قاچاق از استان‌های هم‌جوار به داخل استان مازندران می‌کردند، شناسایی شدند.

 

این مسئول تصریح کرد: ماموران در ادامه با شناسایی خودروی متهمان با هماهنگی قضائی این افراد را حین تردد در محور هزار در عمیلایت مشترک با ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و سربازان گمنام امام زمان(عج) متوقف و دستگیر کردند.

 

سرهنگ آزادی در پایان خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی متهمان بیش از 26 کیلوگرم تریاک جاساز کشف شد و متهمان پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NjE5
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه