رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل:

بیش از ۱۰۰ مدرسه در آمل به بازسازی و مرمت نیاز دارد/ 600 دانش‌آموز آملی حافظ 10 جزء قرآن

تاریخ انتشار : دوشنبه - ۲۸ / آبان / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
رییس آموزش و پرورش شهرستان آمل با اشاره به اینکه 519 مدرسه در آمل وجود و بیش از 100 مدرسه نیاز جدی به مرمت و بازسازی دارد، گفت: مشارکت خانواده‌ها در بازسازی مدارس آمل چشمگیر است.
بیش از ۱۰۰ مدرسه در آمل به بازسازی و مرمت نیاز دارد/ 600 دانش‌آموز آملی حافظ 10 جزء قرآن
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، عباس مرزبند در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل با بیان اینکه در سال 97، سه مدرسه جدید ساخته شد که بزودی افتتاح می‌شود، گفت: تعداد مدارس پژوهش محور در آمل به 15 مدرسه ارتقا یافته تا در جهت کسب علم تخصصی، گام‌های جدی‌تری در این شهرستان برداشته شود.


وی با اشاره به حضور 100 معلم در دوره‌های آموزش پژوهش و کمک آموزشی در آمل اظهار کرد: شهرستان آمل در امتحانات نهایی رشته ریاضی رتبه اول را در استان مازندران کسب کرد.

 

رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان آامل با بیان اینکه این شهرستان در اعزام اردوهای راهیان نور رتبه نخست استان مازندران را کسب کرد، افزود: 600 دانش‌آموز آملی تا 10 جزء قرآن مجید را حفظ هستند.این مسئول با اشاره به اینکه 519 مدرسه در آمل وجود و بیش از 100 مدرسه نیاز جدی به مرمت و بازسازی دارد، تصریح کرد: مشارکت خانواده‌ها در بازسازی مدارس آمل چشمگیر است.


مرزبند با بیان اینکه در تابستان امسال خانواده‌های دانش آموزان آملی بیش از 3 میلیارد تومان در پروژه مهر مشارکت داشتند، گفت: 141 مدرسه در آمل با مبلغی پرداختی توسط شهرداری، بازسازی و مردمت شد.


وی در پایان خاطرنشان کرد: برخی معلمان برجسته در آمل جهت پرداخت زکات کارشان برای دانش‌آموزان ب‌بضاعت کلاس‌های خصوصی برگزار کردند که این طرح از سال گذشته شروع و امسال جدی‌تر پیگیری می‌شود.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTk4
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه