مدیرعامل انجمن آرین آمل:

سه هزار همیار انجمن آرین آمل در مسیر خدمت‌رسانی به 1017 مددجو/ آمار ابتلا به سرطان در مناطق شمالی زیاد است/ جلوگیری از سرطان با اصلاح عادات غذایی

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۳ / آبان / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل انجمن حمایت ازبیماران مبتلا به سرطان آرین آمل با اشاره به اینکه آمار دقیقی از تعداد بیماران مبتلا به سرطان در دست نیست، گفت: شیوع ابتلا به سرطان در منطقه شمال کشور زیاد است.
سه هزار همیار انجمن آرین آمل در مسیر خدمت‌رسانی به 1017 مددجو/ آمار ابتلا به سرطان در مناطق شمالی زیاد است/ جلوگیری از سرطان با اصلاح عادات غذایی
 

به گزارش خبرنگار سفیر هراز، دکتر محسن آسوری در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان آمل با بیان اینکه تمرکز اصلی انجمن آرین بر روی بیماری سرطان است، گفت: این انجمن از سال 1392 شروع به کار کرد.


وی با اشاره به اینکه ماهانه چند هزار ویزیت در این کلینیک انجام می‌شود، اظهار کرد: تلاش‌ها بر تداوم و توسعه بخش حمایتی انجمن آرین از مددجویان است.

 

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آرین آمل با اشاره به حضور یک هزار و 17 مددجو تحت پوشش آرین، عنوان کرد: برخی بیماران فوت کردند اما ارائه خدمات به خانواده‌های آنها ادامه دارد.


آسوری با بیان اینکه در آرین خدماتی ارائه می‌شود که مردم قادر به دریافت آن از سوی دولت نیستند، تاکیدکرد: 3 هزار همیار ما را در مسیر خدمت‌رسانی به یک هزار و 17 مددجو به صورت مالی و معنوی یاری میکنند.


وی با اشاره به اینکه وصل کردن همیار به مددجو از اقدامات نیک انحمن آرین است، گفت: با رعایت یک سری نکات بهداشتی و اصلاح روش تغذیه می‌توان تا حدودی از بروز سرطان جلوگیری کرد که این پیشگیری است.


مدیرعامل انجمن آرین آمل با بیان اینکه پیشگیری در اولویت امور قرار دارد، گفت: به دنبال ارائه خدماتی به مددجویان در منازل‌شان هستیم.


این مسئول با اشاره به اینکه افتتاح مرکز شیمی درمانی امام علی(ع) قدم بزرگی در راستای کمک به بیماران مبتلا به سرطان است، تصریح کرد: مردم به جای خرید دسته گل برای شخص متوفی می‌توانند مبلغ آن را به انجمن آرین کمک کنند تا از این طریق به این افراد و مسیر درمانشان کمک کرده باشند.


آسوری با اشاره به اینکه آمار دقیقی از تعداد بیماران مبتلا به سرطان در دست نیست، یادآور شد: شیوع ابتلا به سرطان در منطقه شمال کشور زیاد است.


وی با بیان اینکه عادات غذایی در ابتلا شدن به سرطان موثر است، ادامه داد: ژنتیک و محیط اطراف و اجتماع نیز دخیل است.


مدیرعامل انجمن آرین آمل با اشاره به در حال ساخت بودن کلینیک ویژه این شهرستان گفت: به صورت دولتی دایر می‌شوند و با تعرفه دولتی کار می‌کنند.


این مسئول در پایان با بیان اینکه 3 تن برنج به انجمن آرین توسط خیرین اهدا شد، خاطرنشان کرد: این مقدار به مددجویان اهدا می‌شود.

 

انتهای پیام/

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTQ5
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه