فرماندار ویژه آمل:

۱۳ آبان نماد تجلی مردم انقلابی ایران برای استکبار ستیزی/ مردم هزار سنگر آمل آماده حماسه سازی دیگر در راهپیمایی ۱۳ آبان

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۰۳ / آبان / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
ناییج نژاد با اشاره به اینکه راهپیمایی 13 آبان امسال از میدان قائم تا میدان هفده شهریور خواهدبود، ادامه داد: این مراسم در ساعت 9 صبح شروع خواهدشد.
۱۳ آبان نماد تجلی مردم انقلابی ایران برای استکبار ستیزی/ مردم هزار سنگر آمل آماده حماسه سازی دیگر در راهپیمایی ۱۳ آبان
 

به گزارش سفیر هراز،سیدجعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جلسه 13 آبان با اشاره به لزوم تبیین اهمیت راهپیمایی 13 آبان برای نسل جوان گفت: 13 آبان امسال به دلیل چهلمین سال پیروی انقلاب تفاوت های بسیاری دارد.
وی با اشاره به اینکه نقشه های دشمن با حضور درخشان مردم در راهپیمایی ها خنثی شد، اظهار داشت: نقش فضای مجازی و اصحاب رسانه در آگاه سازی مردم نسبت به عملکرد نظام و جمهوری اسلامی در چهل سال اخیر بسیار مهم و تاثیرگذار است
این مسول با بیان اینکه مردم امل در راهپیمایی های استکبار ستیزی نقش پر رنگی در چهل سال اخیر داشتند، تاکیدکرد: مردم امل 13 آبان امسال را به حماسه ی دیگری تبدیل خواهند کرد.
رسولی با اشاره به اینکه راهپیمایی 13 آبان امسال از میدان قائم تا میدان هفده شهریور خواهدبود، ادامه داد: این مراسم در ساعت 9 صبح شروع خواهدشد.
فرماندار ویژه آمل با اشاره به همکاری مناسب ادارات و نهادهای مختلف در برگزاری هرچه بهتر این راهپیمایی عنوان کرد: 13 آبان نماد تجلی مردم انقلابی ایران برای استکبار ستیزی است.
وی در خاتمه گفت: حضور پر رنگ دانش اموزان و نسل جوان در این راهپیمایی تیر خلاصی بر نقشه و حیله های دشمن خواهدبود

 


 

 

کد مطلب: MTY2NTQ2
 

پر بازدیدترین امروز
 

 
کیمیا سامانه