رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان امل :

لزوم حمایت از سرمایه گذاران در حوزه ساخت مدارس/ مقاوم سازی هر مدرسه قریب به 200 الی 300 میلیون تومان هزینه دارد

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۲۸ / مرداد / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
شهرداری در نامه ای چندین مدرسه دولتی را به دلیل قدیمی بودن به اموزش و پرورش معرفی کرده که نیاز است این مدارس به نهادهای استانی معرفی شوند تا بودجه ای در این خصوص تخصیص یابد.
لزوم حمایت از سرمایه گذاران در حوزه ساخت مدارس/ مقاوم سازی هر مدرسه قریب به 200 الی 300 میلیون تومان هزینه دارد
 

به گزارش سفیر هراز،عباس مرزبند, رییس اداره اموزش و پرورش شهرستان آمل در جلسه شورای آموزش و پرورش که در فرمانداری ویژه برگزار شد, با بیان اینکه ثبت نام دانش آموزان پایه اول ابتدایی در آمل رو به اتمام است, گفت: شرایط هدایت تحصیلی در متوسطه دوم و فنی و حرفه ای در سال جاری در آمل مناسب بود.
وی با اشاره به اینکه برای نخستین بار سقف ثبت نام در فنی و حرفه ای در آمل رو به اتمام است, اظهار داشت: قریب به 2 هزار ساعت کسری نیرو در هنرستان داریم که قول هایی برای حل مشکل داده شد.
این مسول با اشاره به پرداخت 230میلیون تومان عوارض شهرداری افزود: این مبلغ برای آماده سازی, زیباسازی و مقاوم سازی برخی مدارس هزینه می شود.
مرزبند با بیان اینکه شهرداری شرکت های مورد تایید خود را در زمینه سرویس مدارس هرچه سریع تر اعلام نماید, ادامه داد: در صورت اعلام شهرداری می توان برخی اقدامات همانند ارتباط شرکت ها با مدارس را زودتر انجام داد.
رییس اموزش و پرورش آمل با بیان اینکه برخی مدارس در آمل 4 شعبه دارند, اظهار داشت: باید از سرمایه گذاران این حوزه حمایت کرد.
مرزبند عنوان کرد: شهرداری در نامه ای چندین مدرسه دولتی را به دلیل قدیمی بودن به اموزش و پرورش معرفی کرده که نیاز است این مدارس به نهادهای استانی معرفی شوند تا بودجه ای در این خصوص تخصیص یابد.
وی گفت: مقاوم سازی هر مدرسه نزدیک به 200تا 300 میلیون تومان هزینه دارد

 


 

 

کد مطلب: MTY2Mzk4
 

 
کیمیا سامانه