معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد

وجود 88 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مازندران/ تخصیص بودجه 25 میلیاردی برای اتمام 40 پروژه ورزشی در سال 97

تاریخ انتشار : شنبه - ۰۱ / اردیبهشت / ۱۳۹۷
Share/Save/Bookmark
معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران گفت: تا دهه فجر سال جاری برنامه‌ریزی شد تا 40 پروژه دیگر با بودجه 25 میلیارد تومانی به بهره‌برداری برسد.
وجود 88 پروژه نیمه‌تمام ورزشی در مازندران/ تخصیص بودجه 25 میلیاردی برای اتمام 40 پروژه ورزشی در سال 97
 

به گزارش سفیر هراز، اسماعیل محمدی در گفتوگو با خبرنگار سفیرهراز با بیان اینکه استان مازندران دارای 103 پروژه نیمه تمام ورزشی است که عمر برخی از این پروژه‌ها به دو دهه هم می‌رسد، گفت: با اقداماتی که در چهار سال اخیر انجام شد تعداد پروژه‌های نیمه تمام در مازندران به 88 عدد کاهش یافت.


وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی‌ و دولت با تخصیص مالیات بر ارزش افزوده در جهت اتمام پروژه‌های نیمه تمام گام بزرگی در این خصوص برداشتند، اظهار کرد: تا دهه فجرسال جاری برنامه ریزی شد تا 40 پروژه دیگر با بودجه 25 میلیارد تومانی به بهره برداری برسد.


معاون توسعه منابع و سرمایه‌های انسانی ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه پروژه نیمه تمام ورزشگاه شهید چمران آمل با بودجه ملی توسط شرکت تجهیز، توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور انجام خواهدشد، افزود: بودجه 5 میلیارد تومانی برای این پروژه در نظر گرفته شد تا در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.


محمدی تاکید کرد: پیمانکار دیگر پروژه‌های نیمه تمام آمل هم قرارداد بسته شد که در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد.


این مسول با بیان اینکه برای ورزشگاه هفت تیر و ورزشگاه شهید وطنی که ورزشگاه بازی خانه به خانه بابل و نساجی مازندران است اعتبار ویژه‌ای در نظر گرفته شده است، گفت: مبلغ 1میلیارد و 600 میلیون تومان از سال 96 اعتبار و وجه نقد وجود دارد که مجری آن سازمان بسیج سازندگی است.

 

معاون اداره کل ورزش و جوانان مازندران در پایان افزود: مبلغ 800 میلیون تومان هم برای ورزشگاه شهید وطنی بودجه وجود دارد که امیدواریم با این بودجه‌ها این دو ورزشگاه مهم استان آماده بهره برداری باشند.

 


 

 

کد مطلب: MTY1OTA3
 

 
کیمیا سامانه