فرمانده سپاه آمل:

۴۰ جهیزیه به نو عروسان آملی با یاد ۴۰ شهید حماسه ششم بهمن اهدا می‌شود

تاریخ انتشار : شنبه - ۲۳ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه آمل گفت: شامگاه ۶ بهمن در مرقد امام زاده ابراهیم (ع) آمل به یاد ۴۰ شهید این حماسه ۴۰ جهیزیه عروس به ۴۰ عروس اهداء خواهد شد.
۴۰ جهیزیه به نو عروسان آملی با یاد ۴۰ شهید حماسه ششم بهمن اهدا می‌شود
 

به گزارش سفیر هراز، سرهنگ بهروز عیسی‌زاده در جلسه گرامیداشت حماسه 6 بهمن آمل  با بیان اینکه بعد از پیروزی‌های جبهه مقاومت دشمن با برنامه‌ریزی به دنبال آلوده کردن فضا بود، خاطرنشان کرد: نارضایتی مردم از وضعیت معیشتی، فضای‌مجازی، ضد انقلابیون و منافقین از توطئه و برنامه‌های کلان دشمن برای ناامن کردن ایران بود.


وی با اشاره به اینکه مرکزیت برنامه‌ریزی‌ها در امارات و دوبی بود، اظهار کرد: نقشه‌های اخیر توسط منافقین اجرا، منابع آن توسط عربستان سعودی تامین و برنامه‌ریزی هایش توسط آمریکا و اسرایئل بود.


فرمانده سپاه آمل کشته‌سازی را از برنامه‌های بعدی عوامل فتنه اخیر دانست، افزود: فضا به حالت عادی و امن گذشته بازگشته اما شعارنویسی‌ها ادامه دارد که با عوامل آن برخورد و دستگیر شده‌اند.

 

این مسئول با بیان اینکه نزدیک به 25 هزار کانال برای ساماندهی اغتشاشات اخیر دست به کار شده بودند، تصریح کرد: مردم آمل با حضور خودشان در لحظات اولیه اغتشاشات مانع توطئه دشمن شدند.


عیسی‌زاده با اشاره به اینکه پس از نماز صبح ٢٩ دی ماه در روز جمعه، مراسم دعای پرفیض ندبه در مصلی آمل برگزار می‌شود، گفت: این مراسم با حضور حجت الاسلام احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران برگزار، که به مدت ٢ ساعت از شبکه‌های ملی به صورت زنده پخش می‌شود.


وی افزود: در هفته گرامیداشت حماسه ۶ بهمن، راهیان‌نور جنگل را برای دانش‌آموزان و دانش‌جویان در این شهرستان برگزار می‌شود.


فرمانده سپاه ناحیه آمل در پایان با بیان اینکه به یاد ۴۰ شهید حماسه ۶ بهمن آمل به ۴۰ ماشین جهیزیه ازدواج اهدا خواهد شد، خاطرنشان کرد: شامگاه ۶ بهمن در مرقد امام زاده ابراهیم (ع) آمل به یاد ۴۰ شهید این حماسه ۴۰ جهیزیه عروس به ۴۰ عروس اهداء خواهد شد.

 


 

 

کد مطلب: MTY0Mzc1
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه