فرماندار آمل گفت:

ششم بهمن روز ملی و تاریخ‌ساز مردم آمل است/ مردم آمل با دست خالی مانع توطئه دشمن شدند

تاریخ انتشار : پنجشنبه - ۲۱ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرماندار آمل گفت: در زمان حضور منافقان در شهر، مردم آمل با دست خالی مانع توطئه آنها شدند.
ششم بهمن روز ملی و تاریخ‌ساز مردم آمل است/ مردم آمل با دست خالی مانع توطئه دشمن شدند
 

به گزارش سفیر هراز، سید جعفر رسولی در جلسه گرامی‌داشت حماسه ششم بهمن آمل با بیان اینکه هرشهری روزی ملی و تاریخ‌ساز در تقویم خود دارد، گفت: حادثه ششم بهمن سال ۶۰ در آمل در وصیت‌نامه تاریخی امام ذکر شد که نشان از اهمیت این اتفاق دارد.


وی با بیان اینکه مردم آمل حماسه‌ای همچون ۹دی را در سال ۱۳۶۰ آفریدند، گفت: مردم آمل در شب فتنه اخیر در نخستین ساعات حاضر شدند و بصیرت بالای خود را نشان دادند.


فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه در ششم بهمن سال  ۱۳۶۰ حضور درخشان مردم سرنوشت‌ساز بود، تصریح کرد: در زمان حضور منافقان در شهر، مردم آمل با دست خالی مانع توطئه آنها شدند.


وی با اشاره به اینکه اعتراض به گرانی و مطالبه‌گری حق مردم است، افزود: اعتراضات صنفی در طی سال انجام می‌شود و کسی نسبت به آن معترض نیست اما اغتشاشگری با مطالبه‌گری فرق دارد.


رسولی با بیان اینکه ششم بهمن متعلق به مردم است، یادآور شد: برای گرامی‌داشت حادثه ششم بهمن همه پای کار باشند تا این رخداد مردمی هرسال بهتر از سال قبل برگزار شود.


وی در پایان با اشاره به اینکه بعضی‌ها حرف دشمن را می‌زنند و مشکلات را بزرگ‌نمایی می‌کنند، متذکر شد: برخی خدمات نظام جمهوری اسلامی ما بین برخی کنش‌ها بین جریانات گم می‌شود و باید بصیرت افزایی شود.

 


 

 

کد مطلب: MTY0MzUz
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه