فرماندار آمل:

آمل برای قاچاق‌چیان مواد مخدر شهری نا امن شد/ لزوم استفاده از ظرفیت تابلوهای تبلیغاتی برای اعلام هشدارها

تاریخ انتشار : سه شنبه - ۱۹ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
فرماندار آمل گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) آمل برای قاچاقچیان مواد مخدر شهر نا امن شد.
 آمل برای قاچاق‌چیان مواد مخدر شهری نا امن شد/ لزوم استفاده از ظرفیت تابلوهای تبلیغاتی برای اعلام هشدارها
 

به گزارش سفیر هراز، سید جعفر رسولی در جلسه  شورای مبارزه با مواد مخدر آمل با قدردانی از زحمت‌های سربازان گمنام امام زمان بابت کشفیات اخیر، گفت: این زحمت‌کشان بی‌نام و نشان که همیشه و همه حال در حال نگهبانی از کشور هستند موجب شدند که آمل برای قاچاقچی مواد مخدر شهر نا امنی شده است و با وجود اینکه حمل و نقل مواد مخدر مانند سابق نیست و مسلح اقدام به این کار می‌کنند اما به لطف سربازان گمنام امام زمان دیگر جرات عبور از آمل را ندارند.


وی با اشاره به اینکه مدیران پای کار بودند که امت آباد و رضوان 38 از وضعیت سابق خارج شد، گفت: اشکالاتی وجود دارد که باید بررسی و حل و فصل شود اما انتظار این است که تقسیم کار شود تا سریع‌تر مشکلات این دو منطقه حل شود.


فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه با اقداماتی که انجام دادیم توانستیم رضوان 38 را در استان پایلوت کنیم، متذکر شد: شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر باید در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر هم ورود کند و آن را در اولویت قرار دهد.


وی اعتیاد را معضل خانمان سوز دانست و افزود: آموزش و پرورش در بحث اعتیاد باید ورود جدی‌تر داشته باشد و استفاده پلیس راهنمایی رانندگی از دانش آموزان را الگوی خود قرار دهد تا این‌چنین از این ظرفیت نهایت استفاده را ببرد.


این مسئول با بیان اینکه می‌شود از ظرفیت تابلوهای تبلیغاتی برای اعلام هشدارها استفاده کرد، گفت: شهرداری می‌تواند اعلام کند که از این پس هرکسی که قصد تبلیغات دارد باید چند هشدار را در تبلیغات خود بگنجاند.

 


 

 

کد مطلب: MTY0MzEy
 

آخرین اخبار
 

 
کیمیا سامانه