یادداشت

سواستفاده ضد انقلاب به بهانه حمایت از معیشت مردم در آمل

تاریخ انتشار : یکشنبه - ۱۰ / دی / ۱۳۹۶
Share/Save/Bookmark
عده معدودی از فریب‌خوردگان به قصد همراهی با ضدانقلاب با سواستفاده از احساسات مردم شهر قصد تضعیف نظام را دارند.
سواستفاده ضد انقلاب به بهانه حمایت از معیشت مردم در آمل
 

به گزارش سفیر هراز، فتنه‌ها از دوره دولت بازرگان متولد شده و هر چند سال یک بار کشور ما را برای ورود شیطان بزرگ درگیر فتنه‌ای تازه می‌کند البته درپشت صحنه اخبار زیاد است اما بصیرت مومنان جامعه اجازه جان گرفتن و سر برآوردن به افعی آفتاب خورده طراحان در داخل و خارج را نداده است.


مگر یادمان می‌رود فتنه خواص را درگیر خود کرده بود و اکنون نیز بر آن پا فشاری می‌کنند و در این پیچیدگی حتی معاندان نظام با برنامه از قبل تعریف شده نام مسولان بعد از براندازی حکومت جمهوری اسلامی‌ را تعیین کرده بودند و خسارت‌های مادی و معنوی بسیار به این کشور و مردم جامعه وارد کردند، مردم آمل دریافتند باید همیشه هوشیار باشند چرا که خیانت‌ها بی‌شک پایان ندارد و این روزها اجرای آشوبی جدید در دستور کار است اما بصیرت مردم آمل همه فتنه انگیزی‌ها را نقش برآب کرد.


معاندان خارجی و منافقان داخلی به دنبال محک‌زدن، برآورد و ارزیابی برای گسترش مظاهر فساد و فتنه دیگر در شهرها هستند که باید همه مردم جلوی توطئه دشمن را بگیرند و الحمدالله در شهرستان آمل مردم ولایت‌مدار خوب درخشیدند و اجازه عرض اندام به آشوب‌گران را ندادند.


البته نباید مردم و جوانان فراموش کنند فتنه‌گران دست از فتنه بر نخواهند برداشت و هر بار فتنه جدیدی را طراحی و در تدارک آن است و باید مراقب باشیم تا با غبار آلوده کردن فضای جامعه و عدم شناخت حق و باطل و شباهت فتنه باحق به اشتباه نیفتیم.


معاندان آشوب‌های اجتماعی را با اردوکشی ترسیم و مسببان آن فریب خوردگان ظاهر بزک کرده حمایت از مردم را به میادین شهرها دعوت می‌کنند درحالی که فریب خوردگان هیچ اطلاعی از انگیزه و هدف دعوت‌کنندگان فتنه‌گر نداشته و نمی‌دانند با اردوکشی‌هایشان چه خسارتی به حیثیت ایران عزیز در تمام سطوح بین‌المللی وارد می‌کنند.


در شهرستان هزارسنگر آمل که عده معدودی از فریب‌خوردگان به قصد همراهی با ضدانقلاب با سواستفاده از احساسات مردم عزیز و با فرهنگ آمل که قصد رساندن صدایشان به مسولان به‌منظور اعلام نگرانی‌هایشان درخصوص وضعیت نا‌به‌سامان اقتصادی که بنیان خانواده و جامعه‌ را تهدید می‌کند داشته‌اند.

مردم اهل بصیرت گوشه‌گیری و سکوت نکردند وقتی مردم شنیدند یک عده سودجویان قصد دارند با سواستفاده از مردم مظلوم حیثیت شهرستان آمل را تهدید کنند اهل ایمان با حضور در محل باسخنرانی انقلابی اولین امام جمعه مدافع حرم  و حضور مسئولان، نیروهای امنیتی وانتظامی‌، بسیج و سپاه از حیثیت شهرستان آمل دفاع کردند و نقشه توطئه‌گران نقش بر آب شد.


امیدواریم دولت از خواب غفلت بیدار شود و برای جلوگیری از زمینه‌سازی‌هایی که عامل سوءاستفاده طراحان آشوب می‌شوند اقدامی‌ مسولانه کند.

مطالبات به حق مردم و حل مشکلاتشان را بدون دروغ‌گویی در دستور کار قرار دهد چرا که مردم از رئیس جمهور عمل می‌خواهند تا تولید ملی و ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری از شعار به عمل تبدیل شود و با جلوگیری از واردات بی‌رویه اجناس خارجی ازضربه‌زدن به تولیدات داخلی در مقابل این کار تخریبی به تولید بومی و با اجرای اقتصادمقاومتی صادقانه ایستادگی کنند. که مردم، جوانان‌، صنعت‌گران و تمام آحاد جامعه از حقوق شهروندی و امنیت اجتماعی و اقتصادی برای تحکیم بنیاد خانواده‌ها برخوردار شوند.

یادداشت: عباس اقوامی آملی

 


 

 

کد مطلب: MTY0MTMz
 

 
کیمیا سامانه